Ota yhteyttä!

Onko sinulla kysymyksiä Lisää katutaidetta Helsinkiin -projektin toteuttamista hankkeista? Haluatko yhteistyöhön meidän kanssamme? Vaikutamme nykyisin Helsinki Urban Art -kaupunkitaideyhdistyksen nimissä. Ota yhteyttä, niin keskustellaan lisää!

Yhteystiedot

Maikki Rantala
maikki@helsinkiurbanart.com
+358 40 526 7671

Sara Multanen sara@helsinkiurbanart.com  
+358 45 6306640

Maija Pulkkinen
maija@helsinkiurbanart.com
+358 44 987 4882

 

 

Jaakko Blomberg
jaakko@helsinkiurbanart.com
+358 44 5478354

Maria Luhtaniemi
maria@helsinkiurbanart.com
+358 44 9710723

Essi Ruuskanen essi@helsinkiurbanart.com    +358 40 7674507